Goma me fellna

Shitet nga: bleta 04 Maj 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes kater te veres goma dy me bandash kurse dy pa bandash
Numri gomave 185/65/14 dy tjerat 175/70/14
per vw,bmw etj
Mund te kontaktoni ne viber:+377149049
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim