Goma me fellne 16

Shitet nga: arben 04 Dhj 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma 16 per golf 4.fellnet jan te ruajtur dhe te balansuara.gomat jan te markes PIRELLI janë te veres kanë profilin 205/55/R16e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim