Goma me fellne 16

Shitet nga: Arben 17 Pri 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me fellne 16.gomat jan te veres dhe te markes pirelli profili 205/55/16.fellnet jan te ruajtura siq shihen ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim