Goma me fellne për xhipa

Shitet nga: Esat 06 Mar 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan në gjendje perfekte jan 15 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim