Goma me fellne

Shitet nga: Azbit 13 Mar 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me fellne 4 copa per Mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim