Goma me fellne

Shitet nga: Jeta 04 Jan 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dhe ndrrohen gumat me fellne nr 17 me 5 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim