Goma me fellne

Shitet nga: Blerim 12 Shk 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me fellne ne foto, jan te reja te ardhura nga zvicrra,, cmimi eshte 150 euro te interesuarit te lajmerohen ne nr e telefonit 044 179 803
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim