Goma per BMW

Shitet nga: Albian 14 Nën 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma per BMW ose bej ndrrim me mall per
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim