Goma per Xhipa 205/75/16c

Shitet nga: xxx 04 Mar 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jane ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim