Goma per dimer 15 deri 22 me qmim te lire

Shitet nga: qendrim 10 Shk 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te mira per dimer per qdo lloj vetura te ardhura nga zvicraa
edhe viber 049282175
Me qmim te lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim