Goma per dimer 15 deri 22 qdo lloj profili

Shitet nga: qendrim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te mira per dimer per qdo lloj vetura muni
edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim