Goma per gjip 235.60.18 lir shum m+s

Shitet nga: autolarje 13 Qer 00:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 18 per gjip 4 copa nisoj viber 049 282 175
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim