Goma per gjipa 225\75\15

Shitet nga: arbri 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per gjipa,kombi ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim