Goma per libeher per 902 litronic

Shitet nga: Ismail 05 Pri 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per libeher 902 mund te shfrytzohet edhe per makina tjera jan shum te mir dhe te rreja per me shum informata mund te kontaktoni kete numer : +377 44 118 492
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim