Goma per vere 18 Zoll

Shitet nga: Hajri 05 Pri 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesin 4 Goma te veres 18 zoll.

Qmimi 25 euro per cope..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim