Goma per vetur - Për mercedes benz

Shitet nga: Bani 25 Sht 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma me fellga te mercedes 190 per dimer jan shum te mira dhe pak te perdorura .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim