Goma per vetur

Shitet nga: Fadil 24 Dhj 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan 215-65-16 jan te ardhura prej zvicrres pak te perdorura jan 8 copa per vetur qmimi 25 ero copa..Gjithashtu 2 goma te prokolices se traktorit gumat jan te patmrenshme qmimi 300 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim