Goma per vetur

Shitet nga: Kushtrim 08 Mar 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma per vetur jan shum te rujtur a jan 225/55/R16.Mund te kontaktoni edhe ne viber +37749688955
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim