Goma per vetur

Shitet nga: shkelqim 16 Mar 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma per vetur te veres jan te ardhra nga austrija jan pak te perdorura siq i shini edhe ne foto jan 4 goma 205,55,R16 per ma shum kontaktoni ne tel 045600295 ose ne viber +37745600295
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim