Goma per vetura

Shitet nga: Labi 01 Dhj 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dimrore 35 euro njo 205,55,16-she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim