Goma të dimrit me badasha shiten urgjent 175/7..

Shitet nga: Pizrenasi 08 Mar 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te dimritl 175/70/14,me gjeth badash dhe jan te balacume.
Gomat shum pak ikam përdor,prodhimi i goma ve jan java 26 viti 2013.
Gomat shiten tegjitha 4 copa


Çmimi pakës ësht i diskutushëm.

Mirpres blers serioz,sms mos dergo se nuk të përgjigjem.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim