Goma te dimrit 205-55-16

Shitet nga: arbrialushaj 17 Pri 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit jan te mira 205-55-16 jan te ardhne prej zvicrres n'ks nuk jan te perdorme mund edhe te ndahen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim