Goma te dimrit per Mercedes

Shitet nga: Arbri 19 Tet 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat e dimrit per Mercedes 185\65\15 michelin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim