Goma te dimrit per golf 4

Shitet nga: Shkodran ajazaj 17 Nën 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandasha me goma te dimrit per golf 4 shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim