Goma te gjipit

Shitet nga: Ajet 27 Sht 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat per gjip jan tecperdorura po jan te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim