Goma te gjipit

Shitet nga: Ajet 27 Sht 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te gjipit numrin e kan ne foto jan te mira te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim