Goma te perdorura

Shitet nga: endrit 31 Mar 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te veres 2copa 205/55r16 2 copa 225/45r17 4 copa 215/35zr 18 vale dhe ipko 044/049/ 242 490
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim