Goma te verës 205-55-16 SAVA

Shitet nga: Erblin 17 Mar 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 Goma Te Veres 205-55-16 Te Prodhimit Sava.
Per Me Shumë Kontaktoni ne Numrin 045-629-318 (VIBER)
Qmimi 45 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim