Goma te veres 185 60 14 te reja

Shitet nga: Anil 20 Jan 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te ardhura nga italija te reja 185 60 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim