Goma te veres 195/55/15

Shitet nga: Visar 29 Mar 02:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jane te perdorur, me kan mbet prej vetures se vjeter mirpo jane te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim