Goma te veres 4copa 120 ero

Shitet nga: arbri 02 Qer 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan 205.55.16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim