Goma treja dy cop 50 €

Shitet nga: vildan 29 Mar 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat treja dy cop 175- 70 -13dy muj veq i kam pas ne vetur gomat jane nexen made in korea
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim