Goma

Shitet nga: ......... 15 Mar 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 2 goma Michelin 175.60. R 15 per ver
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim