Goma

Shitet nga: Hazir Sallauka 25 Mar 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me bandash te sapo ardhura nga zvicrra me qim te volitshem te intresuarit na kontaktoni ne numrin 044175859
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim