Goma

Shitet nga: ilir 02 Pri 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma pak te perdorura
195/65R 151 gomë =15 Euro
2 goma rrezerv /(T125/80R17) (tjetra nuk ka numer po eshte ne foto,e pa perdorur) 20+20=40
235/60R 16 2 copa 25+25=50
205/ R 16 2 copa 30+30=60
205/60R 15 1 cop =20
195/85R 16 1 cop me bandash te hekurit =25euro
195/70R 14 1 cop me bandash te aluminit per passat =30euro
225/70R 15 2 copa 30+30=60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim