Goma

Shitet nga: Blerim 02 Tet 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat, nr i gomave eshte ne foto, cmimi per dy goma eshte 50 euro, te interesuarit te lajmerohen ne nr e telefonit: 044 179 803
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim