Goma

Shitet nga: xxxxx 17 Tet 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma te dimrit te perdorura jane me dimension 205 /75 R15 te firmes Kumho. Ju lutem thirni vetem ne VIBER 044/451-003 cmimi 15 euro per cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim