Goma

Shitet nga: goma 09 Nën 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy gomat e dimrit 185 65 15,shum pak te pedorme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim