Goma

Shitet nga: Ilir 20 Nën 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma dhe fellne jan shum pak te perdorne gomat jan 205/55/16 fellnet jan per audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim