Goma

Shitet nga: Goma 07 Jan 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim