Goma

Shitet nga: Afrim 27 Mar 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma r18 2 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim