Goma

Shitet nga: Berat Veliu 05 Pri 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma të veres 205/55 R16
Të sapoardhura nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim