Gomat dhe bandashet

Shitet nga: Gashi 07 Tet 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandashet per bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim