Gomat firestone 225-55-16 te veres ne gjendje te..

Shitet nga: bekimi 09 Pri 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e veres 225-55-16 firestone 48jav 2008 viti prodhimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim