Gomat jan shum te mira

Shitet nga: mentor 09 Mar 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jon 225-24-17. muni me thir dhe ne +38649846356. edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim