Gomat me bandash ne shitje 18 coll

Shitet nga: Labinot 14 Dhj 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat dhe bandasht ne shitje jan te perdorura

Qmimi eshte i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim