Gomat me fellne

Shitet nga: Smajli 07 Shk 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma te veres 225/55/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim