Gomat perdorura vetem 1000 km 245/40/18

Shitet nga: xxx 02 Nën 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomat shum pak te perdorura Te veres 245/40/18. qe jan per Audi A5. A6. Bmw 5she etj.
Jan shum te ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim