Gomat pireli 17

Shitet nga: Goma 16 Pri 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e veres PIRELI 225-45-17.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim