Gomat te veres

Shitet nga: qerkin 02 Pri 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e veres 205 55 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim